Ricky Martin Fan Turkey © 2oo8
Bu Muhteşem Siteyi Görmek İçin Üye Olmalısınız!!!
Bu Muhteşem Siteyi Görmek İçin Üye Olmalısınız!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK RİCKY MARTİN FAN SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

HERKESE MERHABA:))

3 posters
YazarMesaj
pınar

pınar

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Maymun
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 23/07/80
Puanı Puanı : 6

HERKESE MERHABA:)) Empty
MesajKonu: HERKESE MERHABA:))   HERKESE MERHABA:)) EmptySalı Haz. 28, 2011 12:28 pm

selam..ben pınar..aranıza yeni katıldım..30 yaşındayım,15 yıldır Ricky i takip ediyorum bu siteyle tesadüfen tanıştım..geçen hafta Bursa konserinde kendisini yakından görme şansım oldu..hala rüyada gibiyim..inanılmaz bir adam..enerjisi,sesi,şarkıları,sıcaklığı..yeni albümü de gerçekten ona yakışan süper bir albüm olmuş..sizlerle tanışmak için de sabırsızlanıyorum ayrıca:)
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Horoz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5857
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 18/05/93
Puanı Puanı : 10474

MesajKonu: Geri: HERKESE MERHABA:))   HERKESE MERHABA:)) EmptySalı Haz. 28, 2011 1:22 pm

merhaba canım öncelikle Smile ben sitenin admini gökçe..memnun oldum ve bende bursa konserindeydim ricky nin zaten bursalıyım Very Happy sana katılıyorum muhteşem bir konserdi ve rickyninde muhteşem bir sıcaklığı vardı.. I love you hoşgeldin siteye umarım hoş vakit geçirirsin canım Smile
http://ricky-martin.benimforum.org
pınar

pınar

MesajKonu: Geri: HERKESE MERHABA:))   HERKESE MERHABA:)) EmptySalı Haz. 28, 2011 1:59 pm

Gökçe ciğim çok memnun oldum..demek Bursa lısın ben Bursa da oturuyorum ama aslen Karadenizliyim..Ricky nin Bursa konseri benim için hayal gibi birşeydi uzun yıllar onu kanlı canlı görmenin hayalini kurup durdum, ama birgün gerçek olabileceğine dair pek inancım yoktu..onunla birlikte büyüdüm diyebilirim,ilk gençlik yıllarım Ricky le eşdeğer desem abartmış olmam o yüzden konser benim için bir rüyanın gerçek olması gibiydi..ama konserin daha katılımlı olacağını umuyordum,inanırmısın bir ara stad dolmayacak diye sinir harbi yaşadım kaldı ki zaten on bin kişilik stadda koltuklu kısımda ve arka kısımlarda boşluklar vardı..Ricky gibi bir ismin sevenlerinin daha aktif olması gerektiğini düşündürttü bu bana ve nette gezerken burayı buldum..bilmem bu konuda bana katılır mısın Gökçe ciğim..bu arada konserde en önlerdeydim ben,belki de birbirimizi görmüş olabiliriz..Ricky nin Twitterdan yayınladığı Bursa Konseri videosunu gördün mü bu arada?
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: HERKESE MERHABA:))   HERKESE MERHABA:)) EmptySalı Haz. 28, 2011 2:58 pm

canım 10 bin kişi izledi ricky martin'i falan dediler ama evet farkettim stad pek dolu değildi yani koltuk kısımları dolu değildi..ben gerçek olacağına hiç ihtimal vermiyordum canım Smile gerçekten ricky yi görmenin hayal olarak kalacağını düşünüyordum Very Happy evet belkide birbirimizi görmüşüzdür ben sol tarafa doğru ortalardaydım Smile ricky nin sürekli geçip durduğu demirli bölüme yakındım Smile ve konser videosununda gördüm evet gerçekten harika ricky martin'in türkiyede gerçekten çok hayranı var gerek istanbulda gerek bursada !! çok fazla hayranı var hatta bursadaki konserine balıkesirden bileceikten hatta eskişehirden gelenler olmuş bunu biliyor muydun canım?
pınar

pınar

MesajKonu: Geri: HERKESE MERHABA:))   HERKESE MERHABA:)) EmptySalı Haz. 28, 2011 3:25 pm

hımm evet canım orada birkaç kişiyle konuşma imkanım oldu..Türkiye de çok fazla seveni var bunu biliyorum buradaki röportajlarından birinde 'aramızda bir bağ var' diyordu,gerçekten de öyle..sanırım duygulara ve samimiyete fazlasıyla önem veren biz
Türklere Ricky nin hem müziği hem kişiliği fazlasıyla çekici geliyor..siteyi incelerken benim gibi uzun yıllardır Ricky i takip eden, kalbinin ve müziğinin büyüsüne kapılmış arkadaşları görünce daha önce neden burayı görememişim diye düşündüm kendi kendime..Ricky gerçekten sevgiyle ayakta kalan sevgiyle yaşayan bir insan,ne yaparsa yapsın ne söylerse söylesin onu gerçekten sevenler her şartta yanında olmaya devam ediyorlar..bence çok özel birşey..ama dediğim gibi keşke konserinde stad tıkış tıkış olsaydı boş yer kalmasaydı..onun yüzbinlere verdiği konserleri bilen biri olarak ben biraz üzüldüm bu duruma Gökçeciğim..keşke tekrar gelse...biz hayranları da onu daha iyi ağırlayabilsek...
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: HERKESE MERHABA:))   HERKESE MERHABA:)) EmptySalı Haz. 28, 2011 6:14 pm

keşke birdaha gelse yaa !! Smile çok ister herkes bence bu coşkuyu birdaha yaşamayı.. ! Wink evet bu gerçekten hemen farkedilen birşey ricky sevgiyle ayakta duruyor..hayranlarının ve yakınlarının sevgisiyle ayakta duruyor ve biz onu hep seveceğiz ne olursa olsun sevgimiz hep daim kalıcak I love you forever rickyyyy..!!
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

Erkek çin astrolojisi çin astrolojisi : At
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4234
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 27/11/90
Puanı Puanı : 4813

MesajKonu: Geri: HERKESE MERHABA:))   HERKESE MERHABA:)) EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 1:59 pm

merhaba pınar hanım özellikle hoşgeldiniz sitemize ben yusuf nedim sitenin moderatörü umarım hoş vakit geçirirsin bende kayseridenim benim tek bir özelliğim var türkiyenin en büyük ricky martin fanı olmam Smile
hoş vakit geçirmen dileğiyle Smile
http://www.rmtee.com/rmww
pınar

pınar

MesajKonu: Geri: HERKESE MERHABA:))   HERKESE MERHABA:)) EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 4:19 pm

kayseriano demiş ki:
merhaba pınar hanım özellikle hoşgeldiniz sitemize ben yusuf nedim sitenin moderatörü umarım hoş vakit geçirirsin bende kayseridenim benim tek bir özelliğim var türkiyenin en büyük ricky martin fanı olmam Smile
hoş vakit geçirmen dileğiyle Smile

Hoşbuldum sevgili kardeşim..Smile çok memnun oldum..Ricky nin böyle güzel,pırıl pırıl sevenleri olması ne hoş..siteyi biraz inceleme şansım oldu,özellikle güzel paylaşımlarınız çok dikkatimi çekti..ben de hepsi için toplu olarak ellerinize ve yüreğinize sağlık demek istiyorum..güzel dilekleriniz için teşekkürler..burada güzel ve kaliteli vakit geçireceğimden eminim..Smile
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

Erkek çin astrolojisi çin astrolojisi : At
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4234
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 27/11/90
Puanı Puanı : 4813

MesajKonu: Geri: HERKESE MERHABA:))   HERKESE MERHABA:)) EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 11:47 pm

zaten düşünmemekle hata edersiniz Smile koleksiyonuma bakıp yorum yapabilirmisiniz? sizin yorumunuz ne olacak çok merak ediyorumda :)sizin için bi sakıncası yoksa Smile
koleksiyonumun linki burada Smile

https://ricky-martin.benimforum.net/t2356-ricky-martin-koleksiyonum
http://www.rmtee.com/rmww

HERKESE MERHABA:))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MERHABA HERKESE