Ricky Martin Fan Turkey © 2oo8
Bu Muhteşem Siteyi Görmek İçin Üye Olmalısınız!!!
Bu Muhteşem Siteyi Görmek İçin Üye Olmalısınız!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK RİCKY MARTİN FAN SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İskender kebabı reddetti

2 posters
YazarMesaj
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Horoz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5857
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 18/05/93
Puanı Puanı : 10474

İskender kebabı reddetti Empty
MesajKonu: İskender kebabı reddetti   İskender kebabı reddetti EmptySalı Haz. 21, 2011 4:08 pm

Bursa'ya gelen ünlü şarkıcı Ricky Martin, konakladığı otelde sauna ve Türk hamamından yararlandı ancak iskender kebap yemek istemedi.

İskender kebabı reddetti Fft5_mf746625

BURSA-Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali kapsamında vereceği konser için dün akşam saatlerinde Bursa’ya gelen Porto Rikolu ünlü pop şarkıcısı Ricky Martin, konakladığı otelde sauna ve Türk hamamından faydalandı, özel masörün yaptığı masajla yorgunluğunu attı.

Yaklaşık 1,5 milyon lira bütçeli Uluslararası Bursa Festivali kapsamında konser verecek Ricky Martin, dün akşam saatlerinde helikopterle Bursa’ya gelerek, konaklayacağı Holiday Inn Otel’e geçti.

Yorgun olduğu için otelin SPA hizmetinden yararlanan ünlü şarkıcı, sauna ve Türk hamamında, yaklaşık bir saatini geçirdi. Ricky Martin, kendisi için özel olarak getirilen masörün yaptığı masajla İstanbul’un yorgunluğunu attı.

Daha sonra restoran kısmına geçen Porto Rikolu ses sanatçısı, burada kendisi için hazırlanan özel bölüm yerine, diğer konukların bulunduğu kısımda yemeğini yedi. Bursa’ya gelmeden hakkında bilgi aldığı iskender kebabı, yağlı olduğu ve diyet yaptığı için reddeden Martin, bunun yerine bol salata ve tavuğu tercih etti. Martin’in İstanbul’da yediği lahmacunu çok beğendiği öğrenildi.

Otel yetkilileri, Martin’e, çok sevdiğini öğrendikleri vanilyalı dondurmadan ikram etti. Kendisi için özel hazırlanan dondurmayı sevdiğini belirten pop şarkıcısı, otel görevlilerine teşekkür etti.

Sabah kahvaltısını odasında yapmayı tercih eden Ricky Martin, otelin konuklarının taleplerini de geri çevirmeyerek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Otel yetkilileri, Ricky Martin’in tahmin ettiklerinin dışında mütevazı bir kişi olduğunu belirterek, "Çok anlayışlı. Kendisine özel bir ayrım yapılmasını istemiyor" dedi.

Merinos Stadı’nda, akşam saat 21.15’te sahne alacak ünlü şarkıcının, geceyi Bursa’ya geçireceği ve yarın sabah saatlerinde kentten ayrılacağı bildirildi.(aa)
http://ricky-martin.benimforum.org
mturan55

mturan55

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Maymun
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 33
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 17/09/80
Puanı Puanı : 38

MesajKonu: Geri: İskender kebabı reddetti   İskender kebabı reddetti EmptySalı Haz. 21, 2011 6:47 pm

diyetteymiş.

En son mturan55 tarafından Salı Haz. 21, 2011 6:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mturan55

mturan55

MesajKonu: Geri: İskender kebabı reddetti   İskender kebabı reddetti EmptySalı Haz. 21, 2011 6:49 pm

dövmeleri çok güzel.
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: İskender kebabı reddetti   İskender kebabı reddetti EmptySalı Haz. 21, 2011 11:18 pm

diyete ihtiyacı yokki amaaaa Smile yese bile bu sahne şovları spor olurdu eritirdi Very Happy
mturan55

mturan55

MesajKonu: Geri: İskender kebabı reddetti   İskender kebabı reddetti EmptyÇarş. Haz. 22, 2011 7:47 pm

admin bir şey söylemeliyim.dün kardeşim onu görmüş.resim çektirmiş.bursadan ayrılırken.helikopter rickyi bekliyormuş.acelesi olmasına rağmen kardeşimle ilgilenmiş.çok cana yakınmış.ben eşimin baskısıyla gidemedim ve çooook üzüldüm.bu benim tek hayalimdi.bana imza almış kardeşim ondan.benim adım yazmış kalp yapmış imza atmış.çok mutlu oldum ama ben onu göremedim ya içim gitti.çok acayip üzüldüm.13 yıldır bekliyodum gelmesini.insanın baskı altında olması çok kötü.hiç memnun değilim bundan.
mturan55

mturan55

MesajKonu: Geri: İskender kebabı reddetti   İskender kebabı reddetti EmptyÇarş. Haz. 22, 2011 7:49 pm

sen gittinmi konsere?
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: İskender kebabı reddetti   İskender kebabı reddetti EmptyPerş. Haz. 23, 2011 12:34 pm

evet gittim canım ama üzülme bak ne güzel imza almış kardeşin yaa ben fotoğraf çekinemedim sadece görmekle yetindim Smile videoya falan çektim çok güzeldi bursalı mısın bu arada? bursa gerçekten en güzel konserini yaşadı 20 haziran akşamı Wink ama yine gelicem dedi ve gelir çünkü türkiyede gerçekten çok fazla hayranı var geleceğini umuyoruz ! Smile umarım birdahakine gelir ve sende gidebilirsin konsere Smile
mturan55

mturan55

MesajKonu: Geri: İskender kebabı reddetti   İskender kebabı reddetti EmptyPerş. Haz. 23, 2011 7:19 pm

umarım umarım çok sağol.yok ben samsunluyum samsunda çalışıyorum.kardeşimde bursada çalışıyo.umarım gitmek görmek nasip olur.çok şanslısın konserine gittiğin için.senin adına çok sevindim inanki.
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: İskender kebabı reddetti   İskender kebabı reddetti EmptyCuma Haz. 24, 2011 4:19 pm

sağol canım ricky gerçekten çok sempatik ve sevecen biri yaa herkes onun sıcaklığına hayran kaldı zaten o gece I love you yüz ifadeleri falan çok tatlıydı..içimden bir ses yine gelicek diyor Wink

İskender kebabı reddetti
1 sayfadaki 1 sayfası