Ricky Martin Fan Turkey © 2oo8
Bu Muhteşem Siteyi Görmek İçin Üye Olmalısınız!!!
Bu Muhteşem Siteyi Görmek İçin Üye Olmalısınız!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK RİCKY MARTİN FAN SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor!

5 posters
YazarMesaj
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Horoz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5857
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 18/05/93
Puanı Puanı : 10474

Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor! Empty
MesajKonu: Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor!   Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor! EmptyPerş. Kas. 11, 2010 9:52 pm

Ünlü şarkıcı zamanı gelince erkek arkadaşının kimliğini açıklayacak!

Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor! Ricky110

Ricky Martin erkek arkadaşıyla evlenmek istediğini söyledi.

Ricky, televizyon programı Extra’ya “Bu imkana sahip olmak istiyorum. Vergilerimi ödüyorum. Nasıl olur da diğerlerin bu imkanı olabiliyor ama benim olamıyor? Biz de bununla ilgili yavaş yavaş ilerleme kaydediyoruz” dedi.

Bu sene Mart ayında cinsel tercihi ile ilgili açıklamada bulunan Martin, ciddi bir ilişkisi olduğunu ve erkek arkadaşının çocuklarıyla da çok iyi anlaştığını “Biz mutluyuz. Çocuklarım onu çok seviyor. O da çocuklarımı çok seviyor. Biz birbirimize aşığız.” sözleriyle anlattı.

Yakışıklı şarkıcı, erkek arkadaşının kimliğini şimdiye kadar gizli tutmasının sebebini de onu zor durumda bırakmamak olduğunu ama yakın zamanda onunla birlikte görüneceğini söyledi.

Larry King’e konuşan şarkıcı, “bir ilişkim var ve çok mutluyum. Biz hiçbir şeyden korkmuyor ve hiçbir şey saklamıyoruz. Birlikte görünmeye karar verdiğimizde de kırmızı halıda birlikte yürürüz diye düşünüyorum.” dedi.
http://ricky-martin.benimforum.org
thenaxy
Yeni Üye
Yeni Üye
thenaxy

Erkek çin astrolojisi çin astrolojisi : Yılan
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 17
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 27/02/89
Puanı Puanı : 28

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor!   Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor! EmptyCuma Kas. 12, 2010 12:32 am

vayy bee
http://www.mynet.com
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor!   Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor! EmptyCuma Kas. 12, 2010 12:44 am

böyle haberlerden sonra hiç birşey şaşırtmıyor artık beni Exclamation bizim için değişen birşey yok tabii ki...hala seviyoruz ricky'yi Suspect umarım yeni albüm çabuk çıkar..
papatya07
Özel Üye
Özel Üye
papatya07

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Kedi
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 170
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 23/05/87
Puanı Puanı : 206

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor!   Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor! EmptyCuma Kas. 12, 2010 3:26 pm

Canım ben senin gibi düşünemiyorum malesef.Yani bu son haber beni yıktı diyebilirim.Yani nasıl desem adama karşı saygınlığım bitti resmen.Herşey tamam yaşıyorsan niye bunu gözümüzün içine sokmaya çalışıyorsun ki...Yalancı gibi bir insan olarak görüyorum onu artık.Bilemiyorum.Herkesin düşüncesine saygım var ama böyle bir sapıklığı ona yakıştıramadım işte...Bana göre sapıklık başka birşey değilllll......
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor!   Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor! EmptyCuma Kas. 12, 2010 6:51 pm

haklısın canım ama ne yapabiliriz ki !!
papatya07
Özel Üye
Özel Üye
papatya07

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Kedi
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 170
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 23/05/87
Puanı Puanı : 206

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor!   Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor! EmptyCuma Kas. 12, 2010 8:23 pm

Biliyormusun canım bence bu adam şu Rebecca dan ayrılınca sapıttı.Ondan önce ne bileyim ben hiç birşey duymamıştım.Ne olduysa kadından ayrıldıktan sonra oldu.Hani birde okuduğum kadarıyla bu kadınla 18 yaşından beri çıkıyormuş.Bilemiyorum ama;aslında yorum yapmak bile istemiyordum ama tutamadım yine kendimi...Ben eski BEYEFENDİ ricky istiyorum.Bu ne olduğu belli olmayan adamı istemiyorummmmmm.....Ve haklısın canım hiçbirşey yapamayız.
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor!   Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor! EmptyC.tesi Kas. 13, 2010 2:01 pm

olabilir canım !! gerçekten üzücü ve şaşırtıcı...
mturan55

mturan55

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Maymun
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 33
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 17/09/80
Puanı Puanı : 38

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor!   Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor! EmptySalı Kas. 30, 2010 10:15 pm

papatya lütfen ricky için öyle düşünme.o ne olursa olsun bizim sevdiğimiz ricky.malesef o sözleri söylemiş ama erkek arkadaşıyla kameraların önüne çıksa bile biz onu sevmekten vazgeçmemeliyiz.keşke böyle olmasaydı ama ne yapalım.bence o hep erkeklerden hoşlanıyordu.ben rebecayla çıktığına inanmıyorum asıl.babasıyla 10 yıl küs kalmadı mı bu yüzden.amaaan neyse onu sevmeye devam.
mturan55

mturan55

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Maymun
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 33
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 17/09/80
Puanı Puanı : 38

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor!   Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor! EmptySalı Kas. 30, 2010 10:17 pm

ben de çok üzülüyorum söylediklerine ama ne yapayım kızamıyorum ona.
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor!   Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor! EmptyPaz Ara. 05, 2010 5:09 pm

evet ve bu fikrine saygı duymalıyız ..!!
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

Erkek çin astrolojisi çin astrolojisi : At
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4234
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 27/11/90
Puanı Puanı : 4813

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor!   Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor! EmptyPtsi Ara. 06, 2010 9:06 pm

bence iyice abarttı ben bunu söylemeye utanırım bunda utanma bile yok yürü git adam artık hayatımdan istemiyorum seni herşeyinide yakıp atacam
http://www.rmtee.com/rmww

Ricky Martin Erkek Arkadaşıyla Evlenmek istiyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ricky Martin - 17
» Ricky Martin / Ricky Martin 1991
» Ricky Martin-She's All I Ever Had
» ricky martin.....