Ricky Martin Fan Turkey © 2oo8
Bu Muhteşem Siteyi Görmek İçin Üye Olmalısınız!!!
Bu Muhteşem Siteyi Görmek İçin Üye Olmalısınız!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK RİCKY MARTİN FAN SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ricky nin kitabı hakkında...

4 posters
YazarMesaj
papatya07
Özel Üye
Özel Üye
papatya07

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Kedi
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 170
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 23/05/87
Puanı Puanı : 206

Ricky nin kitabı hakkında... Empty
MesajKonu: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyPerş. Tem. 29, 2010 3:02 pm

Bu Univision.It biri tarafından portuguese yılında yayınlanmıştır yazılır , ben English.It Google çevirmen ile Ricky kitabı olacak tercüme :
Ne Biliyorum açığa önce, her şeyin burada açıklanacak söylemek zorundayım saf gerçektir. sözlerim pederão in doğruluğunu kitap Ricky Martin yakında yayınlayacak bulunabilir .
Peki burada başlar :
Babası eşcinsel olduğunu keşfetti zaman hala bir genç olduğu Ricky ve babası kırdı. Nasıl değil saf ahlak kabul , oğlu seçimi o uzakta Ricky ve içinde birçok çatışmaların kalbinde büyük bir üzüntü bırakarak yürüdü.
hatta onun gerçek doğasını inkar etmeye çalıştım bu süre zarfında . Biz psikolog çeşitli ziyaretler yaptı. kirli ve anormal bulursa o kabul etmedi. kadınlar ile çeşitli ilişkiler bu dönemde , ama Had hiçbiri tamamladı. O çok seksi bir adam olarak kendini bir görüntü oluşturdu. O milyonlarca kadının istediği ediyorsa. Bu onu içinde olmayan bir doğa koymak amacıyla yapıldı All his .
Hayatının çatışmalar doluydu. Daha sonra bir noktada o uzakta her şey ve herkesten girdim, bir Michil geri koymak ve dünya çapında seyahat oldu. Bu süre boyunca , ancak gerçek doğasını anlamış yolun geniş olduğu kadar , çok şey tehlikede olduğunu ve birçok ona bağlıydı. Yani başlayarak başka uzun ve zorlu yolda geçilen başladı. O kadar kayıp olacağını bildiğini, fakat aynı zamanda onun çok ruh kazanacağını biliyordu. Sonra belirtileri göstermeye başladı Rebecca ile ( Rebecca her zaman daha fazla arkadaş kız arkadaşı daha oldu ) ayrıldık ve kadın ile arkadaş olmak değil gören olmadı . Sonra baba ve her zaman sol bazı ifadeler geldi? havada . Tüm bu yol sonra kesinlik ve güç geldi ve ardından kamuoyuna açıklama yapıldı.
Rağmen genel olarak eşcinsel olduğu varsayılır sahip ve toplam kabul varsa, o asla bir erkekle samimi bir cinsel ilişki vardı. ahlak değil ama tarafından kendisine erkeklerle ilgilenmek gerek yok onun kadınsı doğal kabul bilir çünkü . Ricky açısından bugünün çocukları tam ve aynı zamanda ailesi ve hayranları saygı duyuyoruz.
bir baba olmak, ona şimdiye kadar olduğu sorumluluk duygusu getirdi yoktu. İki melek bir baba olmak ona bu bilinci verdi.
O, bu dünyadaki herşeyden daha baba olmak istedim. İlk etapta bu bir rüya , bir başarı peşindeydi. O iki bebeklerin toplam şok olduğunu keşfetti. Onlar doğduğun o her şeyi ve daha fazlasını hayal daha büyülü büyük olduğunu gördü.
Onların en iyi neden yaşamak en büyük çocuklardır. Ailesinin ve kariyer mutluluğunu tamamlıyor. Fakat kalbi yalnız gideceğim. Bu bir seçimdi. O çocukları için yaşamayı seçtim.

Arkadaşlar bu yazıyı buldum.Kitab hakkında olduğu yazıyor.Sanırım kitabından bir kısmı olabilir.Çeviriden umarım birşeyler anlarsınız.Babası ile 10 yıl hiç konuşmadığını söylerdi ya Ricky hep.Seçim konusunda olduğunu söylerdi.Benim anladığım sanırım bu neden gibi geliyor.Yani babası onun durumunu anlıyor,psikologlara götürüyor ama babası ile bu dönemde ilişkileri bozuluyor ve hiç konuşmuyor.
Ricky bundan sonra hayatını tamamen çocuklarına adamış.Hayatında sadece çocukları olacakmış...Eh bu da iyi sayılır....Yanında bir erkek görmeye doğrusu katlanamam.. Ricky nin kitabı hakkında... Icon_mad Ricky nin kitabı hakkında... Icon_mad Ricky nin kitabı hakkında... Icon_mad
papatya07
Özel Üye
Özel Üye
papatya07

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyPerş. Tem. 29, 2010 10:18 pm

Arkadaşlar kitap 2 kasım 2010 da çıkacakmış,haberiniz olsun......
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Horoz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5857
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 18/05/93
Puanı Puanı : 10474

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyPerş. Tem. 29, 2010 11:00 pm

süper !! burdada bekliyoruz kitabı..
http://ricky-martin.benimforum.org
mturan55

mturan55

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Maymun
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 33
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 17/09/80
Puanı Puanı : 38

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyPerş. Tem. 29, 2010 11:53 pm

TEŞEKKÜRLER PAPATYA.
papatya07
Özel Üye
Özel Üye
papatya07

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyCuma Tem. 30, 2010 12:05 am

Bilemiyorum kızlar,burada çıkarmı?Hem çıksa bile İspanyolca olacağı kesin.Çevirisi nasıl olacak....O kadar isterdim ki o kitabı alıp okumayı.Ama elime geçerse kızlar kaç sayfa olursa olsun,buraya her sayfasını yazacağım.....
papatya07
Özel Üye
Özel Üye
papatya07

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyCuma Tem. 30, 2010 12:14 am

Bu arada kitabın adı ''ME yada ''tHİS İS ME'' imiş....
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyCuma Tem. 30, 2010 1:26 am

madonna da bir ara kitap çıkarmıştı vardı onun kitabı burada satılıyordu..inş ricky'nin kitabıda olur..
papatya07
Özel Üye
Özel Üye
papatya07

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyCuma Tem. 30, 2010 2:53 pm

Evet,geçenlerde bir markette görmüştüm Madonna ile ilgili kitabı.Ama Madonna o kadar da popiler değil yada bana öyle geliyor.Yani Ricky nin kitabını heryerde bulabileceğimi sanmıyorum,bulsak da Türkçe olur mu bilmiyorum.Artık netten takip ederiz nerde satılıyor diye...
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyCuma Tem. 30, 2010 7:48 pm

evet ama ben olacağını düşünüyorum !!
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

Erkek çin astrolojisi çin astrolojisi : At
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4234
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 27/11/90
Puanı Puanı : 4813

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyCuma Tem. 30, 2010 8:43 pm

olur inşallah haberiniz olsun ispanyolca olmasına rağmen eğer isterseniz avrupadan getirte bilirim sizler içinde kitabı fiyatını öğrenip
http://www.rmtee.com/rmww
papatya07
Özel Üye
Özel Üye
papatya07

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyCuma Tem. 30, 2010 10:41 pm

Çok naziksin kayseriano;ama ben Türkçe okumayı tercih ederim.O şekilde ben kitaba kitap bana bakar.Netten çevirmeye kalkışsam sanırım buna ömrüm yetmez Ricky nin kitabı hakkında... 27419
mturan55

mturan55

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Maymun
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 33
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 17/09/80
Puanı Puanı : 38

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyCuma Tem. 30, 2010 11:37 pm

UMARIM TÜRKÇESİ ÇIKAR KİTABIN ARKADAŞLAR.BEN DE TÜRKÇESİ ÇIKAR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyC.tesi Tem. 31, 2010 12:59 pm

inşallah ben pek sanmıyorum ama görecez Wink
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyC.tesi Tem. 31, 2010 9:50 pm

ben çıkacağını düşünüyorum !! madonna'nında kitabının türkçesi çıkmıştı..!! e hepimiz biliyoruz ki madonna da çok ünlü bir sanatçı !! ve buna bağlı olarak ricky'nin kitabının da türkçesi çıkacaktır inşallah..
papatya07
Özel Üye
Özel Üye
papatya07

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyPaz Ağus. 01, 2010 12:32 am

Evet haklı olabilirsin canım ama bu durumda biraz daha beklemek gerekebilir.Yani hemen Türkçe baskısı çıkmaz.Artık bekleyip göreceğiz...
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyPaz Ağus. 01, 2010 1:09 am

valla benden size tavsiye öyle hemen boş hayallere umutlara kapılmayın
inşallah olur ama bence hiç olmaz benden size sadece bi öneri
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyPaz Ağus. 01, 2010 1:36 am

hayale , ümide falan kapıldığımız yok zaten ..!! sadece konuyu tartışıyoruz, bekleyeceğiz ve göreceğiz..
papatya07
Özel Üye
Özel Üye
papatya07

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyPaz Ağus. 01, 2010 3:17 pm

Kayseriano senin İngilizcen var mı?Avrupa ile bağlantıların olduğunu söylediğin için soruyorum.Şimdi kitap İngilizce ve İspanyolca yayınlanacağı kesin.Bu durumda bizim elimize kitap geçmezse sen bizim için çevirisini yaparsın gariiiiii.......
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyPaz Ağus. 01, 2010 5:47 pm

Very Happy evet papatya sana katılıyorum
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyPaz Ağus. 01, 2010 7:51 pm

hahaha bana diyeceğinize biraz kendiniz çabalayında dilinizi geliştirin Smile Cool
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyPaz Ağus. 01, 2010 7:55 pm

ben izmirdeki semihle buluşacam thenaxy ile görüşecem dvd cd ne verecem ona hem ona vercem fazla olanları ben Smile yakın zamanda izmirdeyim fazla dvd cd leri ne Very Happy
papatya07
Özel Üye
Özel Üye
papatya07

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyPaz Ağus. 01, 2010 9:09 pm

Hadi ya...Bu kötü oldu.Bunun için bir zamanlama olabileceğini düşünememiştim...Ve anladığım kadarıyla seninde dilin o kadar iyi değil...Neden olmasın,elimden geldiğince ve vakit buldukça yaparım demeni beklerdim açıkcası senden....
İngilizce konusunda o kadarda kara cahil değiliz ama burada bir kitapdan bahsediyoruz.Hepsini sonuna kadar anlamak o kadar da mümkün olmasa gerek...
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyPaz Ağus. 01, 2010 11:00 pm

yoo benim dilim iyi değil ne değil
benim dilim süper
ben çeviririm çevirmem değil ben hem sizin dilinizde gelişsin diye dedim yoksa neden çevirmeyimki Wink
ben ingilizce sertifikasını alıp gidip biyerlerde bişeler yapacam ailemden kaçıp Smile
artık nere olur bilmem Smile
mersin mi antalya mı muğla mı izmir mi Smile
kaçıp gidecem
valla şu dünyada durduğum her dakika bile ayrı bi acı çektiriyo bana
amaan neden söylüyorumki bunları
salla gitsin
ee ne demişler
acıyı çeken anlar
ne demişler
hayat boş pompala pompala coş kahkaha kahkaha
eğer yanlış bişe diyosam kusura bakmayın özür dielrim
çektiğim acıalrdan aklım başımda değil ne dediğim bilmiyom valla
papatya07
Özel Üye
Özel Üye
papatya07

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyPtsi Ağus. 02, 2010 2:36 pm

Bak şimdi üzüldüm.Umarım bir ruh halidir ve geçici birşeydir.Aile herşeydir.Ve özür dileyecek birşey yok.Sadece forum ark.olarak takılma olarak düşün yazdıklarımızı.Kitap konusunda bulduğunda arada sırada çevirirsen seviniriz.Geliştirme adına söylediklerin doğru ama neyse.....
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptySalı Ağus. 03, 2010 1:31 am

ya geliştirme adına böyle bi heves ne sardımı yapacağınıza başaracağınıza eminim
çünkü en ispanyolcayı ingilizceyi böyle öğrendim
bi hevesle ricky sayesinde
anlamışınızdır umarım
tabiki kitabı çeviririm bölüm bölüm
sizler benim canlarımsınız
sizi mutlu etmiyecemde kimleri edecem
ama ah bide benim kıymetim değerim bilinse
süper olacak ama salla
şu güne kadar beni sallayıp atmışlarda sizmi bunu yapmıyacacaksınız
benim gibi bir hiçle ne işiniz varki
Sad
bak hep şunu istedim ama olmadı
buyrun yazıyorum

bu gece zamanın durmasını o kadar çok diliyorumki
bu anın içinde sonsuza dek kalmayı
bu öpücükle isterdim yaşamayı ve hep böyle sonsuza dek birlikte kalmayı
buraya seninle uzanmak istiyorum
yavaş bir şekilde seni öpmeyi ve sonsuza dek kendime yakın hissetmeyi
bana ulaşmanı istiyorum ve tam burada kollarımda beni kendine yakın hissettiğini
sen uyyorken sana sarılabilmeyi ve bu duygu içinde sonsuza dek kaybolup gitmeyi....

ama hiç olmadı omayacağınada eminim
:'(
papatya07
Özel Üye
Özel Üye
papatya07

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptySalı Ağus. 03, 2010 3:44 pm

Demek İspanyolca da var.Ne güzel.Bu durumda seni tebrik ederim.Her 2 dilide öğrendiğin için.
Çok sitemkar olduğuna göre demek ki;şu aralar ruh halin bayağı kötü.Umarım kıymetini anlarlar.Ne diyebilirim ki....
Yazdığın şiire bakılırsa aşıksın sanırım.Yoksa kız arkadaşınmı yüz vermiyor.Diyebileceğim herşey senin için yoluna girer ve mutlu olursun....
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyÇarş. Ağus. 04, 2010 9:55 am

ya valla varya son 4 yıldır(2006'dan beri) hiç şu yüzüm gülmedi belki tek bu yüzüm gülmedi demem herşeyi anlatır
hep acı çektir
şu dünyada kaldığım yaşadığım her geçen dakkada yeni acı saplanıyo kalbime
her geçen gün yei acı saplanıyo yüreğime
aslen varya ben hiç yaşamayı istemiyorum.neden hala yaşadığımı bende bilmiyorum
kendimi çok denedim öldürmeyi neden derseniz en azından ölünce bu acılardan kurtulacam içim bukadar yanmıyacak acı çekmiyecem
evet aşıkdım ama son 8 aydır değilim aşık maşık
allah korusun
zamanında evet kızla çıktım ciddi idik kalpden sevdim ama hiçkimse anlamadı şu güne kadar değerimi kıymetimi
valla ilerleyen zamanlardada nolur bilmem
yüzüm hiç gülmüyo hep asık ve mutsuz hep acı çekiyom mutlu olamyom
karman çorman bi durumdayım anlıyacağın
ama doğruyu söylemek gerekirse
ben şuanda tek bir kişi için yaşıyorum buradayım
hollandalı arkadaşım ronald
bitek o beni mutlu etti bi tek o anladı o yüzümü güldürdü
elinden gelen herşeyi yaptı sırf beni mutlu edebilmek için
dahada mutlu edeceğine eminim
ama şahsen eğer onuda kaybedersem bilinki bu benim hayatıma noktayı koyacağı zaman olacak
eğer karşıma ciddi birisi çıkarsa ömrünün sonuna dek ciddi biri ozamanda belki işler değişebilir
hayatıma noktayı koymadanda emin olun bu ricky martin koleksiyonumu sizlere vereceğim
gökçeye vereceğim birzat yanına gidip kendi ellerimle
çünkü sonkez mutlu edip mutlu görüp hayatıma noktayı koymak isterim
çünkü ben yeterince mutlu oldum bi ricky koleksiyonumla birazda sizler mutlu olun diye ...
papatya07
Özel Üye
Özel Üye
papatya07

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyCuma Ağus. 06, 2010 10:59 pm

İlgilenen pek olmasa da ben yine de yazmak istedim.Ricky tarafından şu açıklama yapılmış....

Kitap İngilizce ve İspanyolca olacak(tahmin ettiğimiz gibi)2 Kasım da çıkacak.İlk olarak şu ülkelerde çıkacak.ABD , Kanada, İngiltere , Latin Amerika, Karayipler, İspanya.Kısa bir süre sonra da Almanca,Fransızca,Portekizce,İtalyanca versiyonları yayınlanacakmış.

Albümü hakkında ise kesin bir bilgi vermiyor.İngilizce ve İspanyolca karışık olacakmış.Ama dediğim gibi bu konuda net bir bilgi vermiyor.Tek bildiğim albüm de bu sene bitmeden çıkacak olması...

Kitabı malesef Türkiye de olmayacak gibi....Çok kötü oldu ya.
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: Ricky nin kitabı hakkında...   Ricky nin kitabı hakkında... EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 1:18 am

kitabının burda olmamasına üzüldüm..ama olsun albümü beklicez o zaman !! haber için sağol papatya

Ricky nin kitabı hakkında...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-