Ricky Martin Fan Turkey © 2oo8
Bu Muhteşem Siteyi Görmek İçin Üye Olmalısınız!!!
Bu Muhteşem Siteyi Görmek İçin Üye Olmalısınız!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK RİCKY MARTİN FAN SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İz Bırakan Kitap Cümleleri...

YazarMesaj
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Horoz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5857
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 18/05/93
Puanı Puanı : 10474

İz Bırakan Kitap Cümleleri... Empty
MesajKonu: İz Bırakan Kitap Cümleleri...   İz Bırakan Kitap Cümleleri... EmptyCuma Tem. 02, 2010 2:14 pm

Oysa senden tek bir damla istemiştim... Sana kocaman bir deniz sunmak için... Şimdi gidiyorsun GİT... Kahraman Tazeoğlu

“ Öyle bir sihirbazdın kiİz Bırakan Kitap Cümleleri... Virgul Beni bile kaybettin ...” Cemal Sür

Yanlızım diye üzülmüyorum.Çünkü biliyorum yanlız insanın ihanet edenide olmaz ... Necip Fazıl Kısakürek

Unutmak ılıkİz Bırakan Kitap Cümleleri... Virgulağrılı bir loşluktu.Hatırlamak ise gölgeli uykuyu kesik kesik yanmaya başlayan çiğ beyaz floresan ışığıyla bölen berbat bir mola yeri....Muz Sesleri/Ece Temelkuran

Aşki tanıyan her kalbin muhkem olduğunu zannediyordum oysa.Meğer aşkİz Bırakan Kitap Cümleleri... Virgul indiği kalbi ihya ediyordu yaİz Bırakan Kitap Cümleleri... Virgul ihya edemezse yok ediyordu.Kazasız belasız kurtulmanın imkanı yoktu .... Nazan Bekiroğlu

Ne sen dönebilirsinbana... Nede ben kapıyı açabilirim sana ... Murathan Mungan / Yanlız Bir Opera

Gitsen bendenİz Bırakan Kitap Cümleleri... Virgul Ben gidişini bile severim. Aramızda hep aynı fark. Sen gitmeyi bilirsinİz Bırakan Kitap Cümleleri... Virgul Ben sevmeyi... Ceyhun Yılmaz

Onunki sadece hasret.İnsana duyulan aşk ölümlüdür..tıpkı beden gibi.Ölümsüz bir aşk için ölümsüz bir varlığı sevmek gerek.Hiç bir zaman senin olmayacak.Hiçbir zaman anlayamayacağın .Hiçbir zaman doyamayacağın.Hiçbir zaman kavuşamayacağın.Hiç bir zaman terk edemeyeceğin bir varlığı.'' AHMET ÜMİT/BABI ESRAR

Birazdan izlediğimiz bütün filimler yağacak üzerimize.senacıtan bir
replikte terkedeceksin beni...bense çok sevdiğim bir sahnede özleyeceğim seni..Onur Köybaşı

Sizinle sevişen bir insanın aslında kiminle savaştığını bilemezsiniz. Sizi öperken kimi öldürmeye çalıştığınıİz Bırakan Kitap Cümleleri... Virgul sizi severken kimden nefret ettiğini tahmin bile edemezsiniz..Aşka Şeytan Karışır-Hande AltayLı
http://ricky-martin.benimforum.org

İz Bırakan Kitap Cümleleri...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-