Ricky Martin Fan Turkey © 2oo8
Bu Muhteşem Siteyi Görmek İçin Üye Olmalısınız!!!
Bu Muhteşem Siteyi Görmek İçin Üye Olmalısınız!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK RİCKY MARTİN FAN SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!

+3
kayseriano
HayleyQlikk-rockpnkgirl
papatya07
7 posters
YazarMesaj
papatya07
Özel Üye
Özel Üye
papatya07

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Kedi
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 170
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 23/05/87
Puanı Puanı : 206

Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! Empty
MesajKonu: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptySalı Mart 30, 2010 4:33 pm

Ricky martin internet üzerinden yaptığı açıklamada 'Gururla eşcinsel olduğumu söyleyebilirim'dedi.
papatya07
Özel Üye
Özel Üye
papatya07

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptySalı Mart 30, 2010 4:36 pm

Ve yorumum çok ama çok şğrenç birşey.Hayalkırıklığına uğradım.İnanılır gibi değil ya;onun gibi birisi nasıl olurda böyle biri olabilir.Bundan sonra bilemiyorum ama artık eskisi gibi olacağını sanmıyorum.Siteside sanırım hackerlenmiş.Hiç de iyi şeyler düşünmüyor gibiyim sanırım artık onun hakkında.Albümünü sabırsızlıkla bekliyordum ama alacağımı düşünmüyorum.Yıllardır bizimle oynamış.Kariyeri için gizlemiş.Umarım ve istiyorum ki yaptığı şeyin bedelini öder.Hem de pahalı birşekilde.Yazmamam gerekit böyle ağır şeyleri ama çok sinirlendim.
HayleyQlikk-rockpnkgirl
Üye
Üye
HayleyQlikk-rockpnkgirl

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Sıçan
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2377
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 25/10/96
Puanı Puanı : 2967

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptySalı Mart 30, 2010 8:30 pm

sen düşüncelerini
istediğin gibi açıklamakta özgürsün bunu söylediğinde iyi oldu çünkü ben de bazı şüphler içerisindeydim :S ama bunun onu sev miyeceğimiz anlamına geleeğini sanmıyorum sonuçta kişisel tercih biz onun yaptıklarına bakmlıyız bence ...
papatya07
Özel Üye
Özel Üye
papatya07

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptySalı Mart 30, 2010 9:35 pm

İşte öyle olmuyor güzelim.Herşeyi etkiliyor sonuçta.Bilemiyorum ama;herşeyi açıklamak çok da iyi birşey değil.Yazdığım gibi pişman olur ve şaka yaptım der....
HayleyQlikk-rockpnkgirl
Üye
Üye
HayleyQlikk-rockpnkgirl

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptySalı Mart 30, 2010 9:36 pm

tabikii hoş değil ama o da snn görüşün ben syliyeceğimi syledim...
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

Erkek çin astrolojisi çin astrolojisi : At
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4234
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 27/11/90
Puanı Puanı : 4813

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyÇarş. Mart 31, 2010 12:14 am

bende düşünce içersindeyim bıraksam bırakmasam ne diye
bide bende okadar çok koleksiyonu var kimsede olmayan dvdler cd ler maxi single albümleri
en iyisini hepsini satıyım
ama dur bakalım valla kararımı verdiğim an bitmiş olacak ama görecez düşün düşün ...
http://www.rmtee.com/rmww
mabili

mabili

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Maymun
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 23/03/80
Puanı Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyÇarş. Mart 31, 2010 11:57 am

Arkadaşlar aranıza az önce katıldım.
Özellikle bugün tepkileri merak ettigim icin üye olmak istedim cunku bugün gercek sevgiyi gösterme günü...
onu 98 yılında türkiyeye geldiginde tanıdım ve hayran oldum.tabi birde aşık Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! Icon_smile
yılar onu tanımamı sagladı.sürekli yerli yabancı basını takip ettim her ne yaptıysa haberim oldu.önceleri yakısılılıgı dansı sarkıları beni etkilemisti ama tanıdıkça kişiliğine daha cok asık oldum.
rebecca del alba adında bir kadına asık oldugunu ogrendigimde rebeccayıda arastırdım.18 yasında tanımış aşık olmuştu ona ve bir kaç yıl öncesine kadar kalbi ona aitti.ayrılıp barışmalarla devam eden onca yıl.
simdi gay oldugunu açıkladı ricky büyük bir cesaret gösterdi.
hayranlarının onu bırakacagını bile bile bunu açıkladı bence artık birseyler onun dürüstlüğüne zarar veriyordu ve ona yakısan şekilde dogruları bizlerle paylaştı.
Ben onu Ricky oldugu için seviyorum tercihinin ne oldugu hic önemli degil.
Ona aşık bir bayan olarak o mutluysa bende mutluyum diyorum.
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Horoz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5857
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 18/05/93
Puanı Puanı : 10474

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyÇarş. Mart 31, 2010 3:09 pm

öncelikle şunu söylemeliyim ki '' haber doğru '' !!! haberi ilk gördüğümde çok şaşırdım ama şunu da söylemeden edemeyeceğim ki , burası ' Ricky Martin Fan Turkey ' ... Ve bu sitede ki tüm üyelerin ortak yani ricky martin sevmeleri.Haber doğru olabilir ama bizim bu sitede ricky le ilgili ilgilendiklerimiz şarkıları,klipleri,resimleri ve tabii ki kendisi..Biz burada hiçbir zaman ne ricky'nin cinsiyeti ne de cinsiyet seçimiyle ilgili konuştuk !! tüm mesajlarda arayın böyle bir konuşma hiçbir kategoride geçmedi !! Madem bu zamana kadar geçmedi bundan sonrada geçmemeli !! Her insan kendi kararlarını vermekte özgürdür ve burada ricky martin fan ailesi olarak site açıldığından beri yani yaklaşık 9 aydır ricky'nin yeni albümünü bekliyoruz !! bu haber her ne kadar doğru da olsa bizim ona olan hayranlık bağlarımız kopmamalı(ki benim ona hissettiklerim hayranlıktanda öte)...herneyse fazla edebiyat parçalayıp sizi sıkmak istemiyorum ama '' insanların seçimine saygı duymak '' ve herşeye kaldığımız yerden devam etmek en iyisi diye düşünüyorum !! bu arada hiç beklemediğim insanlardan hiç beklemediğim yorumlar görmek , ricky le ilgili bu haberi gördükten sonraki üzüntümü tekrarlattı bana
http://ricky-martin.benimforum.org
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyÇarş. Mart 31, 2010 4:36 pm

Porto Rikolu ünlü şarkıcı Ricky Martin, internet sitesinden yaptığı bir açıklamada eşcinsel olduğunu itiraf etti.

Martin "Gay'im ve bununla gurur duyuyorum. Artık bu sırrı içimde tutamıyorum. Gerçekleri açıklamanın zamanı çoktan gelmişti" dedi. Porto Riko'lu şarkıcı, eşcinsel olduğu iddialarına rağmen yıllarca cinsel kimliğini açıklamaktan kaçınmıştı. Martin, bunun gerekçesini "Müzik kariyerimi etkileyeceğini belirten tavsiyeler" diye açıkladı. 38 yaşındaki sanatçı, 2 yıl önce, taşıyıcı anne yöntemiyle ikiz erkek çocuğu sahibi olmuştu.

işte tam haber ve kaynağı : http://www.internethaber.com/ricky-martinden-escinselim-itirafi-241203h.htm
papatya07
Özel Üye
Özel Üye
papatya07

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyÇarş. Mart 31, 2010 4:38 pm

Ben hala üzgünüm.Ne karar vereceğimi bilemiyorum.Onun farklı olduğunu düşünüyordum.Yani nasıl desem ben onun mükemmel bir insan olduğunu düşünüyordum.Aslında öyleydi.Ama bu açıklaması çok büyük bir hayal kırıklığı oluşturdu.Neden sanki bunu şimdi değil de 10 sene 15 sene önce yapmadı.Neden bencilce davrandı.Şimdi ne olacak peki.Yanında erkek ark.gördüğümüzde bu kadar genişmi olacağız.Bu iğrenç bir durum değil mi?İnanın albümünü dört gözle bekliyordum ama şimdi o kadar emin değilim.Alıp almamakta.
Tamam burası Ricky Martin sevgisi içinde olanlar için açılmış bir site.Ama bu haber o kadar da küçük,geçiştirilecek bir konu değil.DÜnden beri yerli yabancı bütün sitelere bakın hepsi de bu haberle ilgili.Ve tabi artık bundan sonrasi kişiyi bağlar ama duyguları paylaşmanın da rahatlatıcı etkisi olduğunu unutmamak gerekir.
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyÇarş. Mart 31, 2010 4:45 pm

tabii ki herkes fikrini ve duygularını paylaşabilir !! ama gidip yanlış yaptın ricky fikrini değiştir diyemeyiz !! evet küçük geçiştirilecek bir konu değil ama ondan hemen vazgeçmemeliyiz ki zaten içinde gerçek ricky sevgisi olan ne olursa olsun vazgeçmez(örneğin:ben)..kaç yıllık ricky hayranıyım ve onu bir günde bırakamam...
papatya07
Özel Üye
Özel Üye
papatya07

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyÇarş. Mart 31, 2010 6:05 pm

Bir günde bırakamadığım için bu konuya saplanıp kaldım.Tamam bir insan bir günde değişip ben artık gay oldum demez.Yani bu hep vardı,biz yada ben öyle olmadığını düşünmek istemiştim.En büyük nedenim de;onun inkar etmesi ve meyve veren ağaç taşlanır misali Ricky 'nin başarısını çekemeyen insanların çıkarmış olduğu ve ona atılan bir iftira olduğunu düşünmüştüm.Of ya neden açıkladı ki sanki.Bilemiyorum ama eğer yanında bir erkekle çekilmiş bir görüntüsünü görsem ve bu benim erkek ark derse sanırım tam anlamıyla o zaman yıkılırım.
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyPerş. Nis. 01, 2010 12:17 am

ya herneyse ama ben bırakıyorum benim koleksiyonumuda satılığa çıkaracağım
eğer almak isteyenler varsa bana söyleyebilirler
ben resimlerle paylaşacağım neyi hangisini almak isterseniz bana söyleyin az kaldı bekleyin koleksiyonumu hep paylaşacam ve sizlere sunacam almak istediğiniz varsa söylemeniz yeterli fiyattada anlaşırsak bi problem yok Wink artık ricky devri kapandı benim için gracias por todo ricky
te deseo lo mejor de una carrera para su musica la vida Smile
asi que tenga cuidado
buena suerte
Wink
HayleyQlikk-rockpnkgirl
Üye
Üye
HayleyQlikk-rockpnkgirl

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyPerş. Nis. 01, 2010 12:18 am

üzüldüm.Sad
thenaxy
Yeni Üye
Yeni Üye
thenaxy

Erkek çin astrolojisi çin astrolojisi : Yılan
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 17
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 27/02/89
Puanı Puanı : 28

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyPerş. Nis. 01, 2010 1:15 am

ne kadar saçma yaa.ricky bırakıcam diyenlere yazıorumm.sizz sapıkmısınızz!!!!!.bugune kadar ricky şarkıları tarzı sahnesi,klipleri,başarıları için sewmdinizmi,sırf erkek oldugu içinmi sewdiniz ricky sizin için sadce cinsel bi objemiydii.adamın kendi tercihii sizene ister gay ister hetroo.kayseriona ve papatya bencede siteden uzaklaşmalısınız hemen..şahsenn rickynin sadce cinsiyete önem veren fanlarını görmek üzücüü..gay olunca noluyoki sesimi bozluo görüntüsümü kayıyoo..alahhh aşkınnaaaa neresiyle ilgileniosunuz siz bacak arası bukadrmı önemli sizin için yaa..daha fazla agır konuşmak istemiorumm tek kelime daha etmedenn bırakın neyi bırakıosanızz gidi.. RİCKKYY SENİİ HEP SEWİCEZZ BİZZ ESAS FANLARINNN..YAŞASIN ÖZGÜRLÜKKK.SEN NASIL MUTLUYSANN OLE..ÖZGÜRR ADAMM
http://www.mynet.com
thenaxy
Yeni Üye
Yeni Üye
thenaxy

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyPerş. Nis. 01, 2010 1:18 am

kayseriano demiş ki:
ya herneyse ama ben bırakıyorum benim koleksiyonumuda satılığa çıkaracağım
eğer almak isteyenler varsa bana söyleyebilirler
ben resimlerle paylaşacağım neyi hangisini almak isterseniz bana söyleyin az kaldı bekleyin koleksiyonumu hep paylaşacam ve sizlere sunacam almak istediğiniz varsa söylemeniz yeterli fiyattada anlaşırsak bi problem yok Wink artık ricky devri kapandı benim için gracias por todo ricky
te deseo lo mejor de una carrera para su musica la vida Smile
asi que tenga cuidado
buena suerte
Wink
bugüne kadar rickynin cinsiyetine bacak arasına hayranmışın senn..bravooo..türkiye sizin için gurur duyuyooo
thenaxy
Yeni Üye
Yeni Üye
thenaxy

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyPerş. Nis. 01, 2010 1:21 am

Admin demiş ki:
tabii ki herkes fikrini ve duygularını paylaşabilir !! ama gidip yanlış yaptın ricky fikrini değiştir diyemeyiz !! evet küçük geçiştirilecek bir konu değil ama ondan hemen vazgeçmemeliyiz ki zaten içinde gerçek ricky sevgisi olan ne olursa olsun vazgeçmez(örneğin:ben)..kaç yıllık ricky hayranıyım ve onu bir günde bırakamam...
helel olsuuunn işte gerçek.işte esas sewgii
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyPerş. Nis. 01, 2010 2:09 pm

tabii ki yapmamız gerekende bu yani normal olan da bu ama ben kimseden böyle bir yorum beklemezdim bu sitedekilerden herkesin ricky nin tarafında olacağını düşünürdüm(yani taraf derken ricky nin bu kararına saygı duyacağınızı umardım)
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyPerş. Nis. 01, 2010 2:28 pm

ben size gerçeği söylüyüm Very Happy şaka yaptım Very Happy ricky bırakılırmı eğer ben rickyi birgün bırakacaksam neden hayranı oldumki Wink ricky bırakılır mı hiç Wink ne olursa olsun umrumda değilki benim isterse hiçkimse sevmesin yinede ben severim Very Happy benim hayranlığım yeter zaten ona Very Happy ben ne olursa olsun bırakmamki ricky olmazsa ben nasıl mutlu olacam Sad nasıl eğlenecem gülecem yaşayacam Sad o bitane ondan başka beni güldüren mutlu eden yok zaten bi onunla mutlu oluyom oda olmazsa bende olmam bu hayatta dediğim gibi eğer bırakacaksam neden hayranı oldumki Wink saçma kim ne derse desin ben sürekli hayranıyım onun sadece onun Very Happy sadece merak ettim ne diyeceksiniz diye Very Happy yoksa manyak mıyımki bırakacam Smile
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyPerş. Nis. 01, 2010 4:54 pm

arkadaşlar haber jet hızıyla yayılıyor !! öğrenmeyen kalmadı sanırım herkes bunu duymak istiyormuş !!
HayleyQlikk-rockpnkgirl
Üye
Üye
HayleyQlikk-rockpnkgirl

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyPerş. Nis. 01, 2010 10:17 pm

kesinlikle sonuna kadar haklısın ! diyecek bir şey yok...
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyCuma Nis. 02, 2010 12:32 pm

şahsen bende ünlü olsam türkiyede öyle olsam derdim boşa milleti merak içinde bırakacağıma ve şahsen hiçbirşey umrumda olmazdı benim hayatımdan sizene yani Very Happy en millete değil milletin düşündüklerine onların hayatına değil gözümün önüne bakarım kim ne derse desin nede olsa benim seçimim Wink
yalansa yalan değin aslında şahsen rickye çok ortak yanımız var ama boşver
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyCuma Nis. 02, 2010 1:25 pm

bizim kanallar da bile verdiler haberi neredeyse her sitede var inanamıyorum gerçekten !! bir video sitesinde bu haber için video çekenler bile var
papatya07
Özel Üye
Özel Üye
papatya07

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyCuma Nis. 02, 2010 2:45 pm

İnanmak istemeyenlerin gözüne sokarcasına işte.Hala inanmak istemiyorum ve reklam için olduğunu düşünmek istememe rağmen.Birde bunu ekonomik nedenler ve bayan hayranlarını kaybetmemek için bu zamana kadar saklamış olmasına rağmen....
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyCuma Nis. 02, 2010 3:00 pm

evet en çok ta o üzdü beni...
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyCuma Nis. 02, 2010 10:14 pm

ya onun için bi problem değil zaten hristiyan devletinde bu bi problem değil müslüman devletlerinde kötü oldu bu ricky için Sad
ve lütfen arkadaşlar sizden rica ediyorum birazdan benim koleksiyonumu paylaşacam
paylaştığımda linkle size verecem ve yorumlarınızı yazın lütfen
hadi canlarımın içleri Smile
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyCuma Nis. 02, 2010 11:18 pm

paylaştım koleksiyonumu 2 yerde üst konu olarak lütfen bakın ve yorumlarınızı bekliyorum
http://ricky-martin.benimforum.org/avatarymzawallpaper-f34/ricky-martin-koleksiyonum-t2355.htm
resimler bölümünde olan
http://ricky-martin.benimforum.org/ricky-martin-resimler-f33/ricky-martin-koleksiyonum-t2356.htm
lütfen hadi canlarım yorumlarınızı bekliyorum
papatya07
Özel Üye
Özel Üye
papatya07

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 12:21 am

Çok güzel şeyler biriktirmişiniz.Özellikle de tişörtlere bayıldım.Elinizden mi çıkartmak istiyorsunuz?Nasıl biriktirdiğinizi merak ettim doğrusu!!!
Bunları daha önceden paylaşmış olsaydınız kesin hepsine sahip olmak isterdim!!!!!!!
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 11:59 am

böyle diyeceğine gidip yorum yapsaydın daha iyi olurdu ama yaparsın demi Smile hadi canım yorumunu göreyim herkesin yorum yapmasını istiyorum lütfen Sad
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 12:04 pm

Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 12:12 pm

ay tama ben yorum yaptım daha yaparlar bekle allah allah !!
mturan55

mturan55

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Maymun
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 33
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 17/09/80
Puanı Puanı : 38

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 7:38 pm

valla ben onu 1997den beri seviyorum.hayranım hastayım ona.ben taşıyıcı anne yoluyla çocuk sahibi olunca anlamıştım gay olduğunu.hiç inanmak istemiyordum ama açıkladı işte.bence rebeca de alba ile gerçekten beraber değildi.gay olduğunu gizlemek için diye düşünüyorum.elimde değil hala çok seviyorum onu.o çok iyi sevgi dolu bir insan.12 yaşındayken menudo'nun danışmanlarından jose menendizin onu taciz ettiği, bu grubun çocukları uyuşturucuya alıştırdığı söyleniyor.belki de o gruba üye olduğu için böyle oldu.ona çok yazık bu kadar yakışıklı bir erkek nasıl gay oluyor.onu çok seviyorum.o çok tatlı.
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 8:41 pm

o bitanedir Very Happy ablası
ablası bitane ricky martin katagorisine girip koleksiyonuma yorum yapabilirmisin
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 8:58 pm

mturan55 demiş ki:
valla ben onu 1997den beri seviyorum.hayranım hastayım ona.ben taşıyıcı anne yoluyla çocuk sahibi olunca anlamıştım gay olduğunu.hiç inanmak istemiyordum ama açıkladı işte.bence rebeca de alba ile gerçekten beraber değildi.gay olduğunu gizlemek için diye düşünüyorum.elimde değil hala çok seviyorum onu.o çok iyi sevgi dolu bir insan.12 yaşındayken menudo'nun danışmanlarından jose menendizin onu taciz ettiği, bu grubun çocukları uyuşturucuya alıştırdığı söyleniyor.belki de o gruba üye olduğu için böyle oldu.ona çok yazık bu kadar yakışıklı bir erkek nasıl gay oluyor.onu çok seviyorum.o çok tatlı.

evet size katılıyorum onu hala çok seviyoruzz !!
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 9:26 pm

aynen Very Happy sevmeyeceksek böyle birşeyden dolayı söküp atacaksak kalbimizden neden şu zamana kadar hayranı oldukki
biz seversek tam severiz
biz seversek allahına kadar ölümüne kadar severiz
aramıza yollar engeller girse bile biz hep birbirimizin sevgisine kilitlerniriz
işte budur bizi diğer ricky martin hayranlarından ayıran Smile
papatya07
Özel Üye
Özel Üye
papatya07

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyC.tesi Nis. 17, 2010 11:16 pm

Arkadaşlar farkındamısınız bilmiyorum ama;bu haberin üzerinden kaç hafta geçti,Ricky hala bir açıklama yapmadı.Ve bir sürü de asılsız haberler çıktı.Bu gay mey haberi acaba yalan mı?Ricky belki de doğru zamanı bekliyordur açıklama yapmak için.Yada üzerine çokmu gidiliyor da sessiz kalıyor...
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyPaz Nis. 18, 2010 11:16 am

evet ya bir sürü haber çıktı !! yok o sebepten diyememiş , yok bu sebepten..bence haber doğru..zaten haberi duymayan kalmadı !! sağır sultan bile duydu Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! Icon_eek bence ricky ya açıklama yapmak için doğru zamanı bekliyordur (dediğin gibi..) ya da bir açıklama yapmayacak !! kendisi yazmış resmi sitesine arkadaşlar yalan olma gibi bir durum olamaz
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

MesajKonu: Geri: Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!   Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı! EmptyPaz Nis. 18, 2010 2:19 pm

olsun olsunda ne olursa olsun hayırlısı olsun
büyük konuşmamakda fayda var Wink bence gerekdiği yerde açıklama yapacakdır Wink tabiki eğer benim bildiğim ricky ise Very Happy

Ricky Martin Gay Olduğunu Açıkladı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ricky Martin / Ricky Martin 1991
» Ricky Martin / Ricky Martin 1999
» Ricky Martin-Tal Vez
» Ricky Martin - 17