Ricky Martin Fan Turkey © 2oo8
Bu Muhteşem Siteyi Görmek İçin Üye Olmalısınız!!!
Bu Muhteşem Siteyi Görmek İçin Üye Olmalısınız!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK RİCKY MARTİN FAN SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

::.Süper Msn Nickleri.::

4 posters
YazarMesaj
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Horoz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5857
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 18/05/93
Puanı Puanı : 10474

::.Süper Msn Nickleri.:: Empty
MesajKonu: ::.Süper Msn Nickleri.::   ::.Süper Msn Nickleri.:: EmptyPerş. Eyl. 03, 2009 10:26 pm

Sénn 0 Haincé védaŋdaŋ SoŋRa beŋ çogtaŋ véda ettm a$gLara...

göZzLéRimi aÇsam Daa Sn ÇıgSaŋ KaR$ıma..

giTmég Yagı$maSs Sna..!

KénDiŋ oLmag vaRgéŋ asLa ba$gaSıNa bagMa...!!

SöZLéRŋ çg aCıTıy0r öLüoRmm...!!

KaLbimi YaLaŋ A$gLa DoLdrmaYa méRagLı déiLm..!!

RaSt géLdiim Tüm İnSanLaR Sŋi bŋa aŋLatrLaR..

KaLbimdé Sna Yé
r yog benim KaLbm ShnSn!!

Sénn aRganDn agLaMam Snn İçiN öLüRm..!!

géç YaTTım büTn agŞamLaR sNi bna aNLaTrLaR!!

aRgamDa biRçg a$g war!!

İçimdégi SénSzLigi Shn başLaTr Shn biTiRirsn..!!

agLımDa KöR ba$LangıÇLarn HéPsNdé Shndén bi$éy war

Ké$gé Hép Çocug KaLsgTa KaLpLéRmiZz YéRiné DizZLéRmz KaNaSa..!!

Sni SiLdm Sni gömDm..!!

Snn mutlulugun kalp kırmag üstünéé!!

Y0gLuunDa öréndm HéR iNSn Tég ba$ına!!

bénCiLsiN séWémésSn!!

GüL SuNaN Bir eLde Daİma Bir miktar GüL KoKuSu KaLır.

YakLa$Ma¡ UZakLa$¡DîDîk
DîDîk ëDërîM ha¥atIñI::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul

bëñDëñ ba$kasIña ¥a$atMaM
sëñî::.Süper Msn Nickleri.:: Virgultarîhîñî VururuM::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul
añILarIñI asarIM::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul¥ûrëgîñë
saPLarIM këñDîMî

||AsLa KayBettikLeRim OLmaDı wazgeçtikLerim oLdu..!!! ||

?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Seni .!!•?•??•?•

<< Belki Kurduğumuz HayaLLer Biter Diye DüşLerde Bir Sen Biriktirdim Yüreğime >>

Bazen bir içki şişesi::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul yaşam destek ünitesi!...

Belki de sen yanıldın...
Belki de sadece iyi kalpli bir yeteneksizdim ben...
Ebedi bir hayal kaçkını...

soNa saRan bozuK kasetLer gibi hayaT.. umuT yoK senDen başKa..

yoRuLdum aRtık ..

Sevdigim İnsanı HeR sefeRinde BaskaLarının Koynunda buLmaktan yoRuLdum

Seni düşünürken
Sen yanlarımın ağrısından dört köşe olurum
Evin etrafın da...
Ve ben yine seni düşünürken...
Kirli ve üşümüş bir çocuk
Olurum.

Şimdi daha iyi anlıyorum ki::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulnefes almak değilmiş::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulyaşamak.Ateşlerde yanmak gibi bişey::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulseni severken sensiz olmak...

Herkesin üç kişiliği vardır;Ortaya çıkardığı::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulsahip olduğu::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulsahip olduğunu sandığı...

İnsanlar gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severler::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulgitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar...

Aşk::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul seven için ızdırap::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulsevilen için gururdur.Karşılıklı sevenler için SAADET::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul sevipte sevilmeyenler içinse; Ö L Ü M D Ü R ...

Sen beni::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulbenim seni sevdiğim kadar sevseydin;benim seni senin beni sevdiğin kadar sevdiğimi a n l a r d ı n ...

Ne ses ::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul Ne Nefes ::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul Ne de rüzgar Bağışlar Seni::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul Dönüp sırtını Giderken::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul Söyle kim kaşılar Seni !!!

Birgün karşılaşırsak ayrıldığımız yerde::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul eller gibi davranıp görmemezlikten gelme...

Aşık olup acı çekeceğime::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul nezle olur burnumu çekerim daha iyi...::.Süper Msn Nickleri.:: TATLIIIIIIIIIII6

Gülü gülene::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulsevgiyi bilene::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul nefreti hakedene::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulkalbi taşıyabilene vermeli...

Seni seviyorum diyen dillere değil::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulsenin için ağlayan gözlere inan...

Biliyorsun talebeyim::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulhaftaarası gelemem::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul cumartesi annem evde pazar babaannemde::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul hele ikimizi görürlerse seyret sinemayı evde::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul Anlasana BE İBNE benim gözüm yok sende.... [img:ae5d]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:ae5d]

Kirpiklerin köprü olsa::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulgözyaşların nehir::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulnehir taşıp köprü yıkılsa düşeceğim tek yer dudakların olurdu BİTANEM...

Gülü öylesine sevmelisin ki ::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul dikeni yok diyebilmelisin...

"Yarınlar hep güzel olacak " derler. Oysa bugünler dünlerin yarınları değil miydi?...

çoK SevmiŞtm onu ve dahadA seviyoRm biLiyomusn yani nAsıl desEm seNi seninLe yAşaMk varKEN seNsz Hayalinle yAşamak gücüme gidiyor

MuTluluKlaR diLerİm yEnİ AşKındA sen bEni düŞünmeDen yAşamana baK sEniN dErTlerİn var ya BeniM yAnımDa ben onLarla yaşArIm sen keyfine bak !

Keşke Her Aşk Mutlu bitse::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul Keşke Her Gerçek Sevgi Layık Olanda Kalabilse::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul Veya Unutmak Mümkün Olabilse!!!

Umutlarım Yıkıldı Senden Sonra Yaşamayı Haram Gördüm Kendime!!! Bu Dünyadan Kurtulmak İstediysemde Kaç Defa Sensiz Gidemedim Ölüme...

sözlerin büyük::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul yüregin küçük..yanlisların çok::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul dogruların yok.kendine göre sansli::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul bana göre zavalli!!

~~Ne Seni Sevdiğime Pişman Ne De Seni Sevene Düşmanım::.Süper Msn Nickleri.:: VirgulYalnızca Seninle Olmak
Varken::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul Sensiz Yaşadığıma Pişmanım....~~

SeNi seviYorum Ama benİ anLamadıN dUygularImLa oynADın bEni bıRaktın seNsiz yAşAmAk inAn zor gELiyoR bAnA!!

Suskunluğum Asaletimdir...her lafa verilecek bir cevabım var ama ; lafa bakarım laf mı diye ; bir de söyleyene bakarım adam mı diye...
Ya ölümüne Severiz::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulyada tek kalemde Sileriz!Tarihi Biz Yazdık..Tarihtende Biz Sileriz

HayaT bir EMANETSE bırAKTIGIN YERDEYİZ HayaT bir OYUNSA KRALİNİ OYNARİZ HayaT SevMEKSE ÖLÜMÜNE SEVERİZ

•.....nokta değil ::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulvirgül koydum öyküme.....

ÇOKTAN UZAKLAŞTIM BIRAKTIM BİR YERLERDE UNUTTUM SENİ AŞK;HATIRLAT KENDİNİ BANA....!

Seni özlüyormuyum::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul özlüyorum... tıpkı çocukluğumda oynadığım sokakları özler gibi... tıpkı ağlayarak annemden pamuk şeker ister gibi... MASUMCA VE HALA BU YAŞA RAĞMEN ÇOCUKCA!...

'Sewmek beni bırakıp Nereye Gidiyorsun Demek DegiL::.Süper Msn Nickleri.:: VirgulGittigin YerLerde DUALARIMLA seni Koruyacagım diyebiLmektir'!!!

üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar...
dudağında sır kalamam…yüreğinde yer bulamam…gidiyorum artık kalamam…
unut beni unut gitsin bu hikaye burda bitsin… yar gözün aydın yar gözün aydın artk bendn kurtuldun yar …
gurur aşkı ziyan eden sözümü tutaçağım seni unutaçağım aşk romandı eskiden seven kizin romani şimdi veda zamanı…
• ….. Hediye Edilen Gunlerinde bir Duaci Ol Uluya Anlasilmadan Kapanmasin Darbeler Yesende Yuregine Affetmek en Asil Intikam…..
KaLbİm KaFeStE RuHuM SoN NeFeStE!!!
Aşk mı?=Ölümüne::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulİçmek mi?=Sabahlara kadar::.Süper Msn Nickleri.:: VirgulKorkumu?=Sadece ALLAH::.Süper Msn Nickleri.:: VirgulKavgamı?=Atara Atar::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul Satıra Satır…!

Aşk insanın hem dostu hem de düşmanıdır. ınsanı onun gibi yıkan::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul onun gibi sevindiren bir şey daha yoktur hayatta

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> ....?????

DegEriMi bİLemeDin haYatıMı maHvettiN yAzık ki seNin giBisine göNül vermiŞim... aŞkımm çEk giT haYatıMdan...
ne kadar detaylı ρlanlarsan kader sana o kadar sert vurur...

!...hayatta en açi sey ;insanoglunun yasam sureçindeki kaçirmis oldugu ƒirsatlardir...!

׺°”˜`”°º× insan gençliginde ögrenir::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul yaslandiginda anlar ׺°”˜`”°º×

insanin yaρabileçegi en büyük ƒenalik::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul kendisine olan güvenini kaybetmesidir

...insanlara üçünçü bir sans verme ikide kal...

kalbin::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul mantiga sigmayan ayri bir mantigi vardir

...keske sözçügü yerine::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul bir dahaki seƒere demeyi dene...

...konusmak ihtiyaç olabilir::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul ama susmak bir sanattir...

sevgililer::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul güzellige zamanla alisiρ onu gözleriyle degil duygulariyla görmeye baslarlar

sevmek::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul bir baskasinin hayatini yasamaktir

umudunu yitirmis olanin::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul baska kaybedeçek birseyi yoktur

--başkalarını aƒƒet ama kendini asla sözlerde yalan çoktur ama gözlerde asla unutulmadıgın zaman unutuldum sanma insan herşeyden bıkar ama sevdiginden asla

asamỉyorum enğellerỉ ::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul ğöζüm κara ::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul ğönlüm delỉ ::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul bu asκỉn sençe bedelỉ yasamaκtan vaζğeçmeκ mỉ..!

κarsỉlỉκsỉζ sevğỉnỉn ::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulve₣asỉζ sevğỉlỉnỉn ::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulbombos κalan bỉr elỉn açỉsỉnỉ bana sor ::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul bana sor yalnỉζlỉğỉ..!

Üζülsen elỉne bỉrsey ğeçmeζκỉ::.Süper Msn Nickleri.:: Virguldünyanỉn halỉ bu hỉç değỉsmeζκỉ::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulsans ne ζaman ğüler bỉlỉnemeζκỉ dertlere bosverỉρ yasamalỉsỉn..!

asκtan yüzümüz ğülmedỉ dỉye::.Süper Msn Nickleri.:: Virgultanrỉya bu ỉsyan bu sỉtem nỉye::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulheρỉmỉze çanı o verdỉ ỉse::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulκul ve₣asızsa tanrỉ ne yaρsỉn..!
••.•´¯`•.•• eภ ๒üyük คşkı๓ รeภรเภ••.•´¯`•.••

~~~nasıl bir sevdaysa bu "karşı" koyamam~~~

yarım kaldım.. seni düşünerek bitti bir geçe daha.. gözlerim anlatıyor hislerimi ama..ben istesemde kelimelere dökemiyorum...ağlıyorum ağladıkça bir kez daha anlıyorum seni ne çok sevdiğimi..öyle bir hale geldim ki baktığım::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulgördüğüm::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulduyduğum sensin.. çok uzaklardasın(!) ama...

seni seviyorum...

dünyada birini çok ƒazla seveçeksem o benim öleçegim kişi olaçak...

HASRETLİK ÇEKİLMİYOR BU SOĞUK GECELERDE...SENSİZ YAŞAMADIM Kİ....BU KAHPE BOŞ ŞEHİRDE...!!
http://ricky-martin.benimforum.org
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

Erkek çin astrolojisi çin astrolojisi : At
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4234
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 27/11/90
Puanı Puanı : 4813

MesajKonu: Geri: ::.Süper Msn Nickleri.::   ::.Süper Msn Nickleri.:: EmptyCuma Eyl. 04, 2009 9:13 am

sağol canım
http://www.rmtee.com/rmww
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: ::.Süper Msn Nickleri.::   ::.Süper Msn Nickleri.:: EmptyCuma Eyl. 04, 2009 1:14 pm

önemli değil
ricky_hastası
Emekçi Üye
Emekçi Üye
ricky_hastası

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Köpek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 282
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 08/09/94
Puanı Puanı : 372

MesajKonu: Geri: ::.Süper Msn Nickleri.::   ::.Süper Msn Nickleri.:: EmptyCuma Eyl. 04, 2009 10:31 pm

saqoL cnm harikaLarr
http://ricky-martin.benimforum.org/
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: ::.Süper Msn Nickleri.::   ::.Süper Msn Nickleri.:: EmptyCuma Eyl. 04, 2009 10:39 pm

önemli değilll jnmm ne demekk
HayleyQlikk-rockpnkgirl
Üye
Üye
HayleyQlikk-rockpnkgirl

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Sıçan
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2377
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 25/10/96
Puanı Puanı : 2967

MesajKonu: Geri: ::.Süper Msn Nickleri.::   ::.Süper Msn Nickleri.:: EmptyCuma Eyl. 11, 2009 6:01 pm

Biliyorsun talebeyim::.Süper Msn Nickleri.:: Virgulhaftaarası gelemem::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul cumartesi annem evde pazar babaannemde::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul hele ikimizi görürlerse seyret sinemayı evde::.Süper Msn Nickleri.:: Virgul Anlasana BE İBNE benim gözüm yok sende.... ::.Süper Msn Nickleri.:: Smile%5B2%5D
bagh bu tam benlik Very Happy

emeğine sağlık ablam süperlerrrler...

::.Süper Msn Nickleri.::
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Almanca Msn Nickleri ve Anlamlari
» MSN Nickleri~~
» Etkileyici Msn Nickleri