Ricky Martin Fan Turkey © 2oo8
Bu Muhteşem Siteyi Görmek İçin Üye Olmalısınız!!!
Bu Muhteşem Siteyi Görmek İçin Üye Olmalısınız!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK RİCKY MARTİN FAN SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Robert Pattison: Yakışıklı değilim!

YazarMesaj
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Horoz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5857
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 18/05/93
Puanı Puanı : 10474

Robert Pattison: Yakışıklı değilim! Empty
MesajKonu: Robert Pattison: Yakışıklı değilim!   Robert Pattison: Yakışıklı değilim! EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 1:37 am

Robert Pattison: Yakışıklı değilim! Robert432

Robert Pattinson kendisinin dünyanın en seksi erkekleriden biri olduğuna dair yakıştırmalara gülüyor.

24 yaşındaki aktör 'Alacakaranlık' filmindeki gizemli vampir rolüyle büyük bir üne kavuştu. Robert sık sık 'En İyi Giyinen Erkek' ve 'En Çekici Giyinen Erkek' gibi anketlerde üst sıralarda yer alıyor. Fakat bu durumdan hiç de mutlu değil.

Bu durumun sorulması üzerine Robert “Biliyorum ki gelecek sene bir başka kişi yeni idol olarak sunulacak. Bu durum beni çok güldürüyor.Örneğin bu sabah Gym'den dönerken farkettim ki üzerimde ikinci el spor kıyafetlerim ve ayaklarımda da sadece takım elbise ile giyilen 'siyah çoraplar' vardı. Sanırım bu durum hem en iyi giyinen erkek olmam hem de en çekici erkek olmam ile ilgili düşünceleri geçersiz kılıyor”

Robert çok yakın bit tarihte 'Alcakaranlık' filminin yeni serisi 'Eclipse' ile tekrar hayranlarının karşısında olacak.
http://ricky-martin.benimforum.org

Robert Pattison: Yakışıklı değilim!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattinson “Bel Ami”nin Setinde
» Robert Pattinson Resimler
» Robert Pattinson Biyografi