Ricky Martin Fan Turkey © 2oo8
Bu Muhteşem Siteyi Görmek İçin Üye Olmalısınız!!!
Bu Muhteşem Siteyi Görmek İçin Üye Olmalısınız!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK RİCKY MARTİN FAN SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Siyah Google-Hayal Değil Gerçek

YazarMesaj
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Horoz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5857
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 18/05/93
Puanı Puanı : 10474

Siyah Google-Hayal Değil Gerçek Empty
MesajKonu: Siyah Google-Hayal Değil Gerçek   Siyah Google-Hayal Değil Gerçek EmptyPaz Nis. 25, 2010 10:03 am

Siyah google yapabilmeniz için öncelikle firefox kullanıyor olmanız gerek..

1. adım buradan eklentiyi indirip kuruyoruz

2. adım : firefoxu kapatıp acıyoruz

3. adım : buradan install with stylish tıklıyoruz ve çıkan pencereye install diyoruz

4. ve son adım : Eğer Google siyah olsaydı yılda 3000 Megawatt elektrik tasarrufu olacakmış.Beyaz olan bir ekran yaklaşık olarak 74 watt elektrik tüketiyormuş.

Siyah bir ekransa yaklaşık olarak 59 watt. GoogleSiyah Google-Hayal Değil Gerçek Virgul günde yaklaşık olarak 200 milyon ziyaretçi alıyor. Her ziyaretçinin ortalama 10 saniye arama süresi olsa; GoogleSiyah Google-Hayal Değil Gerçek Virgul günde 550.000 saat görüntüleniyor.
Eğer sayfa siyah olsaydı toplamda 15 watt’lık bir kazancımız olacaktı. bu da dünya çapında 8.3 megawatt/saat lik bir enerji kazanımı demekti ya da yılda 3000 megawatt/saat. Sitede yapılan birkaç kod değişikliği ile yılda 300.000$ lık enerji tasarrufu olurdu ;
tezine katkıda bulunuyoruz Siyah Google-Hayal Değil Gerçek Wink

iyi kullanımlar....

Siyah Google-Hayal Değil Gerçek Googletg8

100 e yakın kişi bakmış bir kişi bile teşekkür etmemiş Siyah Google-Hayal Değil Gerçek Hmm
emeğin karşılığı alınmayınca paylaşımın bi önemi de kalmıyor ne yazıkki
(fake değildir bizzat kendim kullanıyorum)

Alıntıdır..

Not : Bende Denedim Gayet Güzel Çalışıyorr Siyah Google-Hayal Değil Gerçek Siritik
http://ricky-martin.benimforum.org

Siyah Google-Hayal Değil Gerçek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Siyah Kan