Ricky Martin Fan Turkey © 2oo8
Bu Muhteşem Siteyi Görmek İçin Üye Olmalısınız!!!
Bu Muhteşem Siteyi Görmek İçin Üye Olmalısınız!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK RİCKY MARTİN FAN SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Tarkan esrarı itiraf etmiş

YazarMesaj
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Horoz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5857
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 18/05/93
Puanı Puanı : 10474

Tarkan esrarı itiraf etmiş Empty
MesajKonu: Tarkan esrarı itiraf etmiş   Tarkan esrarı itiraf etmiş EmptyÇarş. Mart 31, 2010 4:50 pm

Tarkan esrarı itiraf etmiş 294994

Kanında esrar çıkan Tarkan uyuşturucu kullandığını itiraf etti: “Stresten kullandım”

Bir uyuşturucu operasyonunda polis tarafından gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan Megastar Tarkan’ın “Esrarı stres ve iş yoğunluğundan dolayı kullandım” dediği öğrenildi.

İstanbul polisinin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda gözaltına alındıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Megastar lakaplı şarkı sözlericı Tarkan’ın; esrar kullandığını itiraf ettiği; bunun nedeninin ise stres ve iş yoğunluğu olduğunu söylediği öğrenildi.

İstanbul Beykoz’daki villasında ele geçirilen esrarın kendisine ait olduğunu belirten ve “Bir daha kullanmayacağım” diye söz veren TarkanTarkan esrarı itiraf etmiş Virgul kendisine esrarı getiren kişinin ise Murat Erdoğan olduğunu kaydetti.

AVUKATI YALANLADI

Erdoğan’ın esrarı nasıl temin ettiğinden haberi olmadığını ifade eden Tarkan’ınTarkan esrarı itiraf etmiş Virgul “Murat zaman zaman adamıyla bana esrar gönderiyordu. Ancak bunun karşılığında kendisine para vermedim” dediği öğrenildi. Öte yandan Tarkan’ın kan ve idrar testlerinde esrar ve kokain kullandığına dair bulguların yer aldığı ve uyuşturucu bağımlısı olduğu iddiaları ise avukatı Yunus Egemenoğlu tarafından yalanlandı.

Avukat Yunus Egemenoğlu; ünlü şarkıcının Adli Tıp KurumuTarkan esrarı itiraf etmiş Virgul hastane veya bir sağlık kuruluşunda test amacıyla kan veya idrar numunesinin alınmadığını bildirdi.

AHT
http://ricky-martin.benimforum.org

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TARKAN SERBEST BIRAKILDI