Ricky Martin Fan Turkey © 2oo8
Bu Muhteşem Siteyi Görmek İçin Üye Olmalısınız!!!
Bu Muhteşem Siteyi Görmek İçin Üye Olmalısınız!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK RİCKY MARTİN FAN SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

**Yeni Nickler**

2 posters
YazarMesaj
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Horoz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5857
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 18/05/93
Puanı Puanı : 10474

**Yeni Nickler** Empty
MesajKonu: **Yeni Nickler**   **Yeni Nickler** EmptyCuma Kas. 06, 2009 10:05 pm

**Yeni Nickler** GuzelsozBir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice

**Yeni Nickler** GuzelsozHayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acısı benimki idi önce sev sonra terket dediler

**Yeni Nickler** GuzelsozKafamı duvara vurmadan tanıyabilmek seni beyninin içindekileri anlayabilmek ve yitirmeden yüzündeki anlık tebessümü tüm saatleri durdurabilmek için çıldırasıya paraladım kendimi lanet olsun artık sigarayı üç pakete çıkardım olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun.

**Yeni Nickler** GuzelsozDüşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak...

**Yeni Nickler** GuzelsozPaylaşmanın asaletini hiç bir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme,ve öyle bi arkadaş seçki sen onun için ölümü düşündüğünde o senin için çoktan ölmüş olsun.....

**Yeni Nickler** GuzelsozNe varsa aradığım bilki sende bulmuşum..Senden öncesi yoktu,seninle var olmuşum..Sende bütün umutlar,sende bütün duygular..Beni sende arama,ben artık senin olmuşum.

**Yeni Nickler** GuzelsozAlaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı.

**Yeni Nickler** GuzelsozBugün bir çiçekcinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldım ama güzel olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye.

**Yeni Nickler** GuzelsozNe içimde seni unutmak gibi bir his var..nede aşkımı körükleyen bir rüzgar..ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm..nede görmeye dayanacak kalbim var

**Yeni Nickler** GuzelsozGüller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın.Sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın.Mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın.

**Yeni Nickler** GuzelsozAkşamı son bulan ufuklarda..güneş damla damla erirken..hayatta kalan duygularımla..sana iki kelime söylüyorum..."SENİ SEVİYORUM"

**Yeni Nickler** GuzelsozNe seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..bırakıp gittim diye unuttum sanma...zaman alışmayı öğretir unutmayı ASLA

**Yeni Nickler** GuzelsozKahvaltı hazırladım sanada gönderiyorum, umut dolu omlet haşlanmış sevgi bir dilim tutku ,seni seviyorum reçeli ve birde yanlızlık demledim kaç şekerli olsun?

**Yeni Nickler** GuzelsozBen seni Bir Kum Tanesine Adını Yazacak Kadar Değil Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adını Yazacak Kadar Çok Seviyorum

**Yeni Nickler** GuzelsozBiz her ne kadar sosyetenin cilalı taşlarında dans etmesini bilmesekte, soğuk dolunayda şeytanla azraille dans etmesini iyi biliriz.

http://ricky-martin.benimforum.org
kayseriano
Admin
Admin
kayseriano

Erkek çin astrolojisi çin astrolojisi : At
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4234
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 27/11/90
Puanı Puanı : 4813

**Yeni Nickler** Empty
MesajKonu: Geri: **Yeni Nickler**   **Yeni Nickler** EmptyCuma Kas. 06, 2009 11:54 pm

sağol canım Very Happy
peki hayattan bıkmış usanmışcasına olan sözler yok mu?
http://www.rmtee.com/rmww
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

Kadın çin astrolojisi çin astrolojisi : Horoz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5857
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 18/05/93
Puanı Puanı : 10474

**Yeni Nickler** Empty
MesajKonu: Geri: **Yeni Nickler**   **Yeni Nickler** EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 3:00 pm

yok bulamadım öyle söz
http://ricky-martin.benimforum.org

**Yeni Nickler**
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YepYeni NickLer
» YepYeni NickLer (2)
» Yepyeni nickler ~